Ostatní

Jablko.

28. února 2014 v 21:13 | Rena
Ahoj :)
To už se dlouho nestalo, tři články v jednom měsíci a dva z nich dokonce den po sobě.
Ale když já... je to jakobych dostala novou chuť do života :) (nebo spíš do blogování)
Takže! Důvody, proč jsem se rozhodla napsat další článek, ikdyž u předchozího nemám ani jeden komentář:
Změnila jsem design.
Předchozí tu byl moc dlouho, a ikdyž se tady ten tématem zas tak moc neliší, obsahuje spoustu věcí, které mě poslední dobou vystihují. Clara je moje oblíbená společnice, aspoň co se týče obnovených sérií. Má úžasné jméno. Clara Oswin Oswald. Vážně, úžasné.
Takhle scéna se mi taky líbí a obrázek ještě víc, akorát jsem musela přeškrtnout to "I am human". Vzhledem k tomu, že lidi nenávidím to není zrovna nejvhodnější nadpis a Oswin v tom díle taky nebyla zrovna dvakrát člověk, takže to vůbec nevadí :)
A k tomu pozadí... Je to vlastně z úplně prvního openingu Doctora vůbec a já nad ním vždycky umírám. Miluju ho. A Clara vlastně byla úplně všude, takže se zase nemůže říct, že by to s ní vůůůbec nesouviselo. Tak :3
Jediné, co teď tak sleduju je právě Classic. Bohužel jsem se právě dostala k těm epizodám, které jsou kompletně a asi i navěky ztracené, takže to jde trochu pomaleji, ale nevadí mi to. Každou neděli pak vychází nový seriál od BBC The Musketeers, na který se dívám, co si budeme povídat hlavně kvůli Capaldimu, který hraje naprosto dokonalého záporáka, který se nebojí obětovat kohokoliv a skvěle manipuluje s kýmkoli. (co je to zase za divnou větu -_-) A ten hlas! No, opravdu se na něj těším v osmé sérii DW. Dvanáctý Doctor, moje nejoblíbenější číslo, myslím, že mi to dá důvod přežít podzim.
Občas koukám na nový Glee, který teď taky vychází, ale nějak už to není ono. Myslím ten děj, písničky bych mohla poslouchat pořád. A navíc mi tam někdo chybí.
A k tomu si občas stáhnu Supernatural, což je ale pořád první série, takže se bojím. Pomoc.
A to je tak všechno, co se sledování týče. Jo, ještě vlastně Lost, to mám stáhnutý, ale pořád jsem se nedostala k dalším dílům.

No, radši už přestanu mluvit o něčem, co vás vůbec nezajímá a dám sem jedno úžasné video, na které se musíte podívat. Je to takový trailer na první sérii Classic a já si ho hned zamilovala. Hned mám chuť jít koukat (ikdyž já už jsem u série třetí :3) a taky se mi tu líbila nejvíc ta parta. Prostě Doctor, Suzan, Barbara a Ian... Oni byli první a spolu naprosto úžasní. A Vicky, která přišla po Suzan, tu jsem si oblíbila ještě víc. Ale pak začali všichni odcházet... Chjo.
A první Doctor je pro mě jeden z nejlepších. Má hrozně uklidňující hlas, pořád všechny oslovuje "My dear..." Klidně bych s ním cestovala :) A navíc se jmenuje William a je kozoroh.
A další polus tohoto videa je, že je v něm můj třetí manžel <33 (fakt jsem si to nemohla odpustit)
Tak se bavte a stáhněte si classic.
Vaše R. R. L. CH.Ps. Název článku je proto, protože jsem na jablko právě teď dostala chuť. Jako teď, po dopsání tohoto článku. :)
Asi zkusím nějaký najít. Naše kuchyň je asi větší zevnitř.

Výjimečný den

27. května 2013 v 9:58 | Rena Laufeyson
A víte proč?

Blogové výročí

24. března 2013 v 9:51 | Rena
Dneska je to přesně rok, co jsem založila tento blog. Musím říct, že to byl... hodně zajímavý rok. Docela dost jsem se za něj změnila. Nechápu, jak jsem mohla dát svému blogu tak strašné a neoriginálnní jméno-škoda, že už ho nemůžu změnit (tak například ta přípona -chan mi tam přijde dost trapná... ale co s tím dnes nadělám)
Včetně tohoto článku, jsem jich za ten rok zveřejnila 92. To se mi zdá hrozně málo, na minulém blogu jsem takové číslo někdy mívala i za měsíc :D Ale můj minulej blog byl naprosto příšernej, tento mám mnohem radši.
No tak co ještě dodat? Přeju svému blogu všechno nejlepší k prvním narozeninám, hodně návštěvníků a spoustu dalších pěkných let :)

The mirror of Erised

19. února 2013 v 19:09 | Rena
Nemám ráda Jamese. Pokazil tak skvělej pairing! A Snape je takový chudáček.
No jo, vrátila se ke mě moje stárá HP mánie. Ty knížky už čtu asi po stý, ale pořád mě baví. Momentálně jsem u pětky, ikdyž nejradši mám... to já vlastně ani nevím. Ale miluju tu první kapitolu šestky. To je prostě jedna z nejlepších kapitol :33 A já ani nevím, proč to sem píšu. A ani proč sem ty obrázky dávám.
Četli jste HP? A jaké jsou vaše nejoblíbenější postavy? Moje Severus, Belatrix, Voldemort, Draco... Siriuse mám ráda jenom ve trojce a taky jsem kdysi milovala Cedrika (to byly časy...) a hrozně jsem brečela, když v knize umřel (pamatuju si to, jako kdyby to bylo před hodinou-tu stránku jsem přečetla čtyřikrát abych se ujistila, že je opravdu mrtvý, nemohla jsem tomu uvěřit), ještě jsem měla ráda Igora (Karkarova) kvůli jeho skvělýmu jménu a chladným pohledům a trochu yaoistickému chování (aneb na Snepa: "Ty se mi vyhýbáš...!")
A mé neoblíbené postavy? Červíček (nesnáším zrádce -_- ), Molly Weasleyová (zabila Belatrix, to jí nikdy neodpustím) a ještě nemám ráda Jamese, ale to jenom kvůli tomu, že Lily měla být se Severusem. Tak. Jo, a Brumbál mě rozčiluje.
Jestli jste to četli, tak vám gratuluju. Mám totiž blblou náladu, a to potom vždycky píšu takový... nudný věci, který nikoho nezajímají :"D A víte, že jsem sem původně chtěla dát jen ty dva obrázky a k tomu napsat jen jednu větu? Nějak se to vymklo kontrole. Radši už vážně půjdu. Třeba dál číst ten pátej díl.

Nebe vs. Oceán

10. června 2012 v 21:42 | Rena
Mysím že jsem na tento obrázek narazila na blogu Horo, ale nejsem si jistá :D
Podle mě je nádherný na tapetu :3 (Kdybych tam teď neměla Rimmera, hned by tam šel tento)
Taky jsem přemýšlela že s ním udělám design, ale to asi až v září :D

 
 

Reklama