Just go forward in all your beliefs, and prove to me that I am not mistaken in mine

19. dubna 2014 v 16:40 | Rena |  můj deníček
Asi před měsícem a několika dny jsem si slíbila, že tu budu více aktivní. Vážně se mi to dařilo a já byla spokojená, ale potom, najednou... však to znáte.
Každopádně se měsíc duben chýlí ke konci a já prostě nemůžu dopustit, abych v jednom měsíci nepřidala ani jediný článek.
Většina rodiny odešla ven někam do obchodů, kam mě nikdy nedostanou a tak jsem zůstala tady, kde aspoň můžu v klidu psát. (více méně)
Tak na začátek by se hodila nějaká ta písnička, muhehe.

(taky se poslední dobou dívím tomu, jak se mi v hudbě rozšiřují "obzory"... už poslouchám ÚPLNĚ všechno. :D)


No, důvod mé nepřítomnosti je jedna příšerná budova, jejiž název vám pro váš klidný život raději říkat nebudu. Do té příšerné budovy musíte chodit skoro každý den, nesmíte vyjít, v prvním patře jsou mříže a musíte se chovat podle nechutných pravidel, musíte dělat něco, co nechcete, něco, co vám v životě k ničemu nebude a něco, do čeho máte takový odpor. V té budově jsou lidé, který nenávidíte, lidé, kteří se chovají nespravedlivě a proti vaší vůli se domlouvají na něčem, co vám může úplně změnit život, ikdyž to vypadá úplně neškodně.
Ach ano. Poslední dobou tu budovu nenávidím čím dál víc a vůbec jsem o tom nechtěla mluvit, ale... když ta nenávist je tak silná, že už musím psát i sem.

No, raději toho nechám. Jediné, co mi tu nechutnost pomáhá přežít je classic. Ehm a... to bude asi všechno.

Už ani nevím, o čem jsem původně chtěla mluvit :D
Joo, už vím, o mých plánech.
Zkusím pokračovat v challenge. V classic jsem vážně pokročila, za chvilku budu v polovině druhého Doctora (který se stal mým druhým nejoblíbenějším hned poté, co se převlékl za strarou babičku a nikdo ho nepoznal (takhle to zní divně, ale tohle mluví za vše (nebo tenhle převlek, ten mě taky rozesmál :D (co to zase dělám?))) a taky tím, že manipuluje s úplně každým a je to hrozně děsivý, protože když se mu podíváte do očí, úplně cítíte, že mu prostě musíte věřit, třeba tady (právě jsem strávila 15 minut jen tím, že jsem hledala ten správný obrázek :D (no dobře, tak asi 28 minut. A našla jsem další skvělé gify, jako třeba tenhle, nebo tady ten a už s tím vážně přestanu) máte důkaz.
No, takže budu budu pokračovat v challenge, možná změním design (ale vážně jen možná) a taky musím říct, že se mi poslední dobou zdají úplně šílený sny.
Třeba o apokalypse světa, kde lidi napadaly levhartům podobné příšery a lidi se zabíjeli navzájem a já jsem přežila celé 4 dny, než mě odvezli na nosítkách do nemocnice, kam jsem už ale nedorazila živá. Ale byl to hezký sen, svým způsobem.
Nebo se mi zdálo o tom, že jdu do divadla na Popelku a pak jsem skončila v TARDIS šestýho Doctora, který se mě snažil zabít, ale nakonec jsme se spřátelili. No dobře, snů bylo dost.

Jo, taky jsem zase asi po roce viděla nějaké anime, ale asi ho nikdy nedokoukám, protože ho nemůžu najít ke stažení a nechce se mi na to koukat online. (to dává smysl, já vím)
A taky jsem zkoukla celou první sérii Hannibala. Další skvělý záporák, kterého můžu milovat, muhehe. Ikdyž zůstat s ním sama v jedný místnosti? Nikdy. (a proč o tom vlastně mluvím)

Tak jsem něco napsala, lidi se za chvilku vrátí a já chci ještě něco stihnout, tak se asi rozloučím, děkuji, že jste si přečetli můj článek, který byl vlastně jenom o dvojce a mé nenávisti k jedné budově a doufám, že tu budu více aktivní.
Tak zatím ahoj, jdu dělat tu challenge. (neříkala jsem, že musím něco stihnout? Eeee... to počká)


http://37.media.tumblr.com/tumblr_mdwt92LDJ61qcwhkeo1_250.gif http://24.media.tumblr.com/tumblr_mdwt92LDJ61qcwhkeo2_250.gif


(já říkala, že jsem se zbláznila. Už prostě neumím psát články :D (počkat, já to někdy uměla?) Každopádně, koukněte na classic. Nevíte o co přícházíte. A já už končím. Goodbye :3)


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Váš nejoblíbenější Doctor? :)

William H. 5.3% (1)
Patrick T. 10.5% (2)
Jon P. 5.3% (1)
Tom B. 5.3% (1)
Peter D. 0% (0)
Colin B. 5.3% (1)
Sylvester M. 5.3% (1)
Paul M. 0% (0)
John H. 0% (0)
Christopher E. 10.5% (2)
David T. 26.3% (5)
Matt S. 5.3% (1)
Peter C. 21.1% (4)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama