Jenom dvacet?

11. září 2013 v 14:18 | Rena |  můj deníček
Tento rok jsem přidala jenom 20 článků. To je hrozný :O No, hlavně, že sem občas ještě někdo zajde :3
Každopádně, ahoj!

http://24.media.tumblr.com/tumblr_mcir3h0RX91rihhtpo1_500.gif
(Já tam chci. HNED.)


Jsem zase nemocná, což je na začátku školního roku pěkně blbý. Ale zato mám aspoň trochu víc času, takže mám pár novinek.
Začala jsem sledovat klasické série DW :3 Zatím ty s čtvrtým Doctorem, ale chystám se i na další. Ty efekty jsou sice příšerný a děj občas trochu nudný, ale jinak mě to baví :333 Čtvrtý D. je dokonalý. A roztomilý. A začala jsem Supernatural. :D (Dean! :3)
Včera byla jedna z nejhorších nocí mého života. :K To bude asi tou nemocí, ale vůbec jsem nespala, všechno mě bolelo, měla jsem horečku, a když už jsem na chvilku usnula, zdály se mi fakt strašný noční můry. Naštěstí už si polovinu z nich nepamatuju, ale i tak. No a zrovna tu noc se venku zase někdo zbláznil a pouštěl tam na plný pecky písničky. (Často se nám stává, že v noci venku vyřvávají nebo zpívají různí divní lidi/opilci, takže pouštění písniček ještě není tak hrozný :H) Každopádně jsem se zlepšila v obecné přehlednosti, protože jsem dvě písničky z toho poznala :3 Tu první jsem dokonce dokázala najít a teď ji poslouchám pořád dokola.

(Jo, tohle je ona :D)

A měla jsem narozeniny. Přišlo mi, že to letos všechno uběhlo nějak rychle... Dostala jsem ten úžasný přívěšek s vodnářem, o terém jsem tady myslím už psala... Ale to by nebyla moje smůla, aby se mi nerozbil :(( Roztrhl mi ho můj malý bratr Lůďa. Ironií je, že on sám opravdu je vodnář. :DD Taky jsem dostala nějaký peníze, který si šetřím na Whocon :3 (A na Akiconu budu kvůli tomu bez peněz, ale tak co... vydržím to! :D)
Už nevím, co jsem to chtěla napsat. Jo. Zkusím v příští době změnit design, napsat recenzi na Glee, dopsat všechny challenge a konečně dokončit ten článek o záporácích. Kdo ví, jak to nakonec dopadne,ale snaha bude! :D
Tak se zatím mějte :3
R.L.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Týna Týna | Web | 11. září 2013 v 14:24 | Reagovat

Supernatural miluju! Sice na to nekoukám nějak pravidelně, vždy si pustím nárazově pár dílů, ale i tak je to skvělý seriál! Jinak Ti přeji, ať se brzy uzdravíš! :)

2 Sakura Minamino / Tweedledee Sakura Minamino / Tweedledee | E-mail | Web | 12. září 2013 v 11:10 | Reagovat

Supernatural rozhodně není návykový. Jako chápeš, vůbec nemam na poličce lahvičku se solí, vůbec už dva měsíce netaham každej den na krku Deanovo přívěšek, vůbec nemáme se soulmate matchy-matchy bitch&jerk prstýnky a vůbec jsme nedělaly SPN cosplaye ... takže pohoda :-D

3 psa. psa. | 12. září 2013 v 19:30 | Reagovat

Ahoj, chtěla jsem ti napsat komentář, ale ty by ses určitě zase naštvala, takže ti ho nenapíšu. Jo a měla jsi pravdu, asi budu mít už navždycky špatnou náladu.

4 Rena Rokudo Rena Rokudo | E-mail | Web | 12. září 2013 v 19:56 | Reagovat

[3]: Ale no tak. :-?
Vždyť já se před tím přece nenaštvala -___-

5 Dawn Dawn | 12. září 2013 v 22:15 | Reagovat

[4]: Jenomže to je vážně problém, já nechci, abys na mě byla naštvaná, ale jsem si skoro jistá, že kdybych napsala to, co napsat chci, tak bys byla. Nechci být nijak zlá, ale když ono to prostě nejde, chápeš? A nebo víš co? Stejně nemám co dělat (kromě učení francouzštiny), takže bych ho mohla zkusit napsat, ale šikovně do něj zakomponovat strašně moc hezkých a podřadných věcí, aby se to vyvážilo. (Proč mám pořád pocit, že když budu strašně podřadná, budou mě mít všichni strašně rádi? Myslíš, že na tom něco je?)

6 Rena Rokudo Rena Rokudo | E-mail | Web | 12. září 2013 v 22:22 | Reagovat

[5]: Ahá. Chápu.
Já si stejně myslím, že vím, co chceš napsat. O tom, že ti kopíruju písničky, nebo tak něco :C :D A že... no nevím, něco se tam určitě ještě najde.
Ale dobře, zkus to.
No, to nevím. Na mě to asi platit nebude, ale vážně, zkus to. Sama jsem zvědavá.

7 Dawn Dawn | 12. září 2013 v 22:26 | Reagovat

[6]: Ne, ne, ty písničky jsem zrovna nemyslela.
Hm, takže to jako znamená, že mě nebudeš mít ráda ani když se budu chovat podřadně? To je od tebe hezké. ???

8 Laufey Laufey | 12. září 2013 v 22:30 | Reagovat

[7]: Ale to neznamena vubec nic. Proste ho napis. A ja ti na nej odpovim. :J

9 Dawn Dawn | 12. září 2013 v 23:22 | Reagovat

[8]: Já jich napsala jenom šestnáct. To o něčem svědčí. Akorát teda ke mně nikdo nezajde.

Nevím proč, ale ta Anglie mi na tebe tak nějak nesedí. Já vím, Doctor a všechno, třeba si zvyknu, ale Japonsko mi k tobě šlo daleko víc.
Navíc bych si dovolila tvrdit, že do té Anglie chci mnohem víc než ty. No, samozřejmě to nemůžu vědět, měly bysme někdy někam zajít a popovídat si o Anglii (JENOM o Anglii, ne o Doctorovi, toho jsem přece neviděla). Máš ty vlastně ráda jenom Anglii, nebo celou Británii?

Nojo, já vím, že jsi. Teď jsem si vzpomněla, vyřídila ti Evuška, že mají tvoji rodiče napsat Gar? Jinak by to bylo dost špatný. Každopádně jsem ale ráda, že máš víc času, protože víc času = míň nestíhání.

Já myslím, že k tomu ti asi nic nenapíšu, promiň (asi už vím, kde jsi přišla k tomu, že nenávidím Doctora, no ale já ho stejně neviděla).

Proč mám pocit, že to, na co se díváš, je všechno stejný? Potom se nesmíš divit, že vypadám, jakože to nenávidím. Supernatural...pfff.

Přesně takový noci znám! Když jsem nemocná a celou noc nemůžu usnout a umírám zimou nebo vedrem nebo bolestí. Ale zároveň mám nemoci spojený s tím, že spím v obýváku a že jsou na mě mamka s taťkou a brem až chorobně hodní, čtou mi  knížky a kupujou miliony jídla (který obvykle stejně nechci), ale pořád to všechno dobrý převažuje, takže proto mám ráda nemoci. (to nedávalo moc smysl, že?)

Ano to taky znám! Tady se taky občas za barákem někdo zblázní, ale asi to není slyšet tolik, jako u vás. Pořád lepší, než když u vás byli dělníci, ne? Haha. Jo a mimochodem, mám ten pocit, že pojem obecná přehlednost nic není, ale tady už zase přichází moje nechutný poučování a opravování, takže...nic).

Jo, už jsem říkala, že mám z té písničky infarkt, a že ji kopíruješ, jsem vůbec napsat nechtěla, tuhle jsem ti přeci ani neposílala, akorát jsem o ní básnila ve škole a všude, to je ale něco úplně jinýho. Jestli teda ale můžu něco říct, tahle verze je nějaká divná. Taková moc dutá a zároveň jasná. A hlavně mi přijde nějaká přetransponovaná výš. Prostě to vůbec nezní jako její hlas. Ale to by normální člověk asi nepoznal, to jenom já jsem debilní little monster a fanatik, takže si toho vůbec nevšímej. (tahle verze je podle mě normální: youtu.be/S57LM0ULh-w a nebo rovnou ta s tím klipem, viděla jsi ten klip?)

Eh, nojo, tvoje narozeniny. Někdy půjdeme do města a něco si vybereš (opravdu nerada totiž někomu dávám dárek jen tak, ušetřuju ho totiž od toho předstírání, jak se jim strašně líbí, i když skutečnost je úplně jiná) (a když už jsme u toho, taky opravdu nerada dávám někomu dárek v den, kdy má doopravdy narozeniny, nebo týden potom :-?)

Lůďa se narodil osmýho :') ...To ti musím říct! Dneska na té nechutné věci na pé, mě zaujalo několik věcí (proč cokoliv, co napíšu, zní tak úchylně?) a jedna z toho byla, jak jsem půl hodiny zírala na tu tabuli s datem narození, že zaprvé, ještě jeden den, a byl by taky vodnář. I když nevím, já se v celé té věci s dvacátým lednem nějak nevyznám, tudíž je klidně možný, že i dva dny... No a zadruhé, že má takovýto číslo (když sečteš všechny čísla v datu), taky devět - stejně jako já :') - no nic, tak jsem zase odbočila. A taky jsem si oblíbila novýho smajlíka, jak tak pozoruju).

Ten váš Whocon pořád. Tohleto jsem nikdy nemohla pochopit. Jak ty, se svou povahou, můžeš být tak nadšená z něčeho takovýho? Já z toho mám hrůzu! I když ani nevíš, jak ráda bych tam šla s váma.
Na Akicon nakonec jdeš? Ach, taky bych šla, ale je to strašně daleko, navíc nemám s kým, navíc z toho mám hrůzu. A navíc bych si ještě nedávno vůbec nedokázala představit, že bych psala, že tam chci jít a myslela to doopravdy vážně).

Hm, tak s tím ti teda držím palce, ty dvě věci možná zvládneš, i když s tou recenzí, to teda nevím...ale ten článek o záporácích podle mě vživotě nedopíšeš. Jako vážně, už ho píšeš aspoň rok.

Jo a nakonec, to tvoje nový jméno se mi taky ale pranic nelíbí. (vážně jsem napsala pranic?) Což ale vůbec není tvůj problém, ty svýho (bývalýho?) manžela přece vůbec nepodvádíš, že ne.

No nic, ráda jsem tě viděla. Hezkou dobrou noc.

10 Rena Rokudo Rena Rokudo | E-mail | Web | 13. září 2013 v 16:51 | Reagovat

[9]: Takže, jdu na to.
Náhodou, já k tobě chodím, a Eliška, která tě obdivuje čím dál víc (nechápu, jak je to možné :D), taky.
Mimochodem, ještě než úplně začnu, tak se mi tento komentář nezdál moc podřadný... :K A ještě. Vždycky, když už si začnu myslet, že je mezi náma zase všechno dobrý, a že to začíná být jako "dřív", najednou se něco pokazí a všechno se vrací do starých kolejí. Což se děje například teď. Nevím, jestli je to jenom můj pocit, nebo...
No dobře, a teď už jdu vážně odpovídat.
Víš. Já nemám ráda Anglii jenom kvůli Doctorovi -___________________-
Já mám Anglii ráda už od sedmé třídy, když jsem tam byla poprvé, víš. A je tu mnoho anime, který se v Anglii odehrávají, takže ikdyž jsem tehdy byla Japonsko milující otaku, měla jsem ji hned na druhým místě. A myslím, že tam obě chceme tak stejně. Já tam totiž chci úplně strašně strašně strašně (milion strašně) moc a říkám tu větu snad desetkrát za den (zeptej se Elišky). No, a proč mám Anglii ráda... to se těžko vysvětluje. Tak například miluju angličtinu, ikdyž anglicky neumím a ikdyž jsem AJ jako předmět vždycky nesnášela. Dále se mi líbí ta kultura, tradice... Vlajka, hymna... Všechno :D Úžasný seriály...A taky se tam narodili ti nejlepší lidi na světě. (no dobře, z mého pohledu nejlepší lidi na světě, ale...). No a jinak, nejradši mám samozřejmě Anglii (a z Anglie Londýn, vlastně ten je taky jeden z důvodů, proč ji tak miluju), ale mám ráda celou Británii. Jo a ještě. Už mě to s tím Japonskem docela nebavilo, víš? Sice ho mám pořád ráda a pořád tam chci, ale... Ne, to by se vysvětlovalo ještě složitěji.
Hahahahahahahahaha, ta Eva. -_- Nevyřídila vůbec nic. Ale to nevadí, M už napsala.
Neříkej pořád, že jsi DW neviděla,když viděla. -_- A já se z toho pořád nevzpamatovala. VŠECHNO STEJNÝ? Co je na tom prosim tě stejnýho? :OOO Já tě tak nějak nechápu. A žádný pffff, nedělej, jako bys Supernatural nenáviděla. Já ho miluju <3 (Po díle a půl, hehehe :D)
Aha, už to začínám chápat. Ty se tak máš. Když jsem nemocná já, rodina to bere jako pomocnou sílu navíc, takže musím uklízet, starat se o sourozence a vůbec, dělat pětkrát víc věcí, než normálně. A když se na chvilku zastavím: "Proč ležíš???? Běž se učit, proto seš přece doma!" Ehm. Dobře, přestanu si stěžovat.
Obecnou přehlednost jsem vymyslela já, proto to pro tebe nic není. Navíc je to jasné, ty žádnou přehlednost nepotřebuješ, když seš normální, víš? Ale nic.
Tak já teda nepoznám, která verze je ona, no. Já jsem se k tý písničce poprvé dostala přes doporučený videa na youtube a to byla právě ta s tím úžasným klipem. A proto jsem potom byla tak nadšená, že jsem ji poznala, když vyřvávala v noci. A pak jsem si uvědomila "No joo, vždyť to je ta od LG!" A našla jsem ji :3333
Dobře, dobře, můžeme to ta udělat, ikdyž to asi bude hrozně trapný, protože nevím, co bych si asi tak měla vybrat.
Ach zase. "Ten váš Whocon". Facepalm. No jo, jenže tohle je něco jiného. Na tom conu budou lidi, kterých se sice normálně bojím, ale vím, že mě s nimi něco spojuje, to znamená = třeba by mě brali jako normálního čověka= nemusím se s nima bavit, ale můžu kolem nic procházet. Zase ze mě mluví moje fobie, tak moc nepřemýšlej nad tím, co říkám :"D Tohle ještě snad nikdo nepochopil. Jestli tam chceš vážně jít, tak pojď. Jdu tam jen já a Eliška a ta by z tebe byla doslova nadšená. Je to vážně jen na tobě :9 Akicon... no. Zajímavé.
Já mám jenom jednoho manžela. Záleží na tom, v jaký realitě zrovna jsem. Jednou je jím Mukuro, po druhý Loki. (opět-nesnaž se mě pochopit)
Taky jsem tě ráda viděla. Zatím. :8

11 Luka-Rukia Luka-Rukia | E-mail | Web | 14. září 2013 v 9:37 | Reagovat

[9]: Jé já to přečetla!!! :-D  A proč na te Whocon s náma nejdeš? Já bych chtěla abys tam šla. Jsi jediná sestřina kamarádka která mě (doufám) nenenávidí a kterou nenenávidím já.

12 Dawn Dawn | 14. září 2013 v 21:59 | Reagovat

[11]: No, protože z něj mám hrůzu a protože jsem Doctora neviděla, tak tam jít nemůžu. Navíc jsem stejně zapomněla, kdy že to je. Já bych taky chtěla, abych tam šla :D
Ne, nenenávidím tě a jsem hrozně ráda, že ty mě taky ne :')

13 Rena Rokudo Rena Rokudo | E-mail | Web | 14. září 2013 v 22:11 | Reagovat

[12]: Proč pořád říkáš, že jsi ho neviděla, když viděla? Tohle vážně nechápu... Jako bys ho vážně nenáviděla.

14 Luka-Rukia Luka-Rukia | E-mail | Web | 14. září 2013 v 22:14 | Reagovat

[12]: Někdy kolem 22. 11. ... Tak snad tam nakonec půjdeš :D byla by jsem nadšená a RenaTKA možná taky

15 Dawn Dawn | 14. září 2013 v 22:35 | Reagovat

[13]: Já zase vážně nechápu, z čeho pořád usuzuješ, že jsem ho viděla. Já nic takovýho nikdy nahlas neřekla o.O

[14]: No tak to docela jde, to mám ještě spoooustu času na rozmýšlení.
To slovo možná mě docela děsí. -_-
Ale tak, kdybys teda byla tak nadšená, tak o tom zkusím popřemýšlet trochu reálněji.

16 Luka-Rukia Luka-Rukia | E-mail | Web | 14. září 2013 v 22:59 | Reagovat

[15]: to je dobře :-D  jseš hodná :D

17 Rena Rokudo Rena Rokudo | E-mail | Web | 15. září 2013 v 10:36 | Reagovat

[15]: To napsala ona, né já!
Já bych byla samozřejmě ráda. Navíc v té době už možná  budeme (konečně) zase v tom druhém období.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama