Červen 2013

Jenom jeden jediný článek...

26. června 2013 v 21:51 | Rena |  můj deníček
... v červnu.
To je trochu smutné. Ikdyž, jsem vlastně ráda, že to vůbec nějaký článek je. :D
Nečekejte v tomhle článku nějaký pořádek, prostě budu psát tak, jak mě napadne. Začnu novinkami.
Pokazil se mi mezerník na klávesnici, takže když si s někým píšu, vypadátoasitakhle. Není to moc příjemný, protože pak si ta druhá strana myslí, že neumíte psát, nebo tak nějak. Ale teď, když píšu tady tohle, musím do toho mezerníku doslova mlátit a stejně ta mezera někdy unikne, tak se omlouvám. :"D
No, prázdniny. Skoro celý červenec budu tradične doma, což využiju ve sledování Doctora. Už jsem skoro na konci třetí řady :3 No, možná někdy budu psát recenzi, ale stručně: Devátý Doctor byl naprosto dokonalý. Na Desátýho jsem si ale zvykla hned po prvním díle dvojky a zamilovala se do něj. On je úžasný a David Tennant je můj druhý nejoblíbenější herec (hned po Tomovi :3) Rose se k D hrozně hodila, byla mi sympatická už od začátku a celý konec druhý série jsem probrečela :( Marthu moc nemusím, ale už jsem si docela zvykla. Ale víte, co mě Doctor Who naučil? Většinu času fandit hlavní postavě! :D (ikdyž Dalekové jsou super :D) Edit: No jo, v době psaní této pasáže tam ještě nebyl Master, pak se to fandění Doctorovi nějak pokazilo :"D)
Eh, kde jsem to skončila? Aha, co budu dělat o prázninách. :"D No, vlastně už ani nevím. Možná setkání se Skullkou, možná s jedním blížencem. Potom chatrč, na kterou se fakt těším. A pak Chrovatsko. Co kdyby tam někdo z vás jel místo mě? :"D Zadarmo! :D No.
Jen tak mimochodem, dokoukala jsem už celé Glee. Ale připadá mi to tak...dávno. I tak, dám vám z něj sem pár mých oblíbených písniček.

(Ten text poslední dobou vystihuje úplně všechno)

(Úplně v tom vidím slova nějakýho záporáka. Ach jo.)

(Už jenom ten název. Dokonalé.)

(Ach, ten text. (A ty housle.))

No dobře, dobře, to už byla poslední. Stejně si to blog zase zpřehází. (pro jistotu, pořadí písniček- Don´t speak, My dark side, Everybody wants to rule the world, Cold hearted, ikdyž si je stejně nikdo nepustí :D)
Už jsem říkala, co budu mít na vysvědčení? Možná jo, nevím, tento článek píšu už 3 dny :D (tákže update názorů na Doctora- na konci třetí série se objevil Master... MILUJU HO. Ehm, ale o něm ještě jindy) Takže vysvědčení nic moc. Myslím, že to bohatě stačí :"D
Ještě něco jsem chtěla napsat. No nevadí, stejně si na to vzpomenu, až to zveřejním.
JO! Mukuro, opožděně všechno nejlepší k narozeninám

http://25.media.tumblr.com/7a7004965f1d7497c527615ce4d44b2f/tumblr_mjnyluaUV11qdkfhqo4_250.gif
A nakonec něco, co teď poslouchám pořád. :3


Tak zatím ahoj.
R.

Ps. Tý jo, já ten článek vážně dopsala! Mám jich v rozepsaných tolik a fakt málokdy se stane, že některý z nich dopíšu a zveřejním. Měla bych si to tam promazat.