Žiju, vážně.

26. ledna 2013 v 15:30 | Rena |  můj deníček
Ahoj!
Miluju vodnáře. Teda já vím, tohle říkám pořád, ale... Dokonce ani já, která vůbec neumí manipulovat s lidmi, umím manipulovat s vodnáři. No, s vodnáři sice umí manipulovat každý, ale ten fakt ignorujme.
Už jsem vám říkala, že jeden můj spolužák (mimochodem vodnář :3) se hrozně moc podobá Shoichimu? Ale vážně. Účesem, brýlemi, postavou, obličejem, oblečením, chováním vlastně ani moc ne, ale je vysoký jak Mukuro (177,5 cm). Jediný problém je barva jeho vlasů. Protože je má tmavě hnědé. A Shoichi ma vlasy červené. Tak mě to nedalo a nakonec... chvilka napětí... jsem ho zmanipulovala, takže mu k narozeninám s kamarádkou koupíme červenou barvu na vlasy a on si je fakt obarví. Dovedete si to představit? Shoichi. V naší třídě. S pravými, červenými vlasy. Vodnář. (no, Shoichi je myslím střelec, ale to je jedno). A já už se nemůžu dočkat 12. února, protože ten den má narozeniny a ten den mu tu barvu slavnostně předáme. A taky "slíbil", že se sebou nafotí 51 fotek, takže je sem možná dám. Hahahahaha.
No tak už nebudu psát o vodnářích. Slibuju.
Co budete mít za vysvědčení? No u mě... ehm. Žádná čtyřka tam nebude :33 Ale popravdě hrozila, nejdřív z matiky a pak z dějepisu. Chápete to? Z DĚJEPISU. Z mého kdysi tolik milovaného předmětu. Prostě mě vyvolala a řekla, že mi chce dát čtyřku. Jak já ji nesnáším. Ale ve volbách volila toho správného, takže jí to možná odpustím. Taky jsem jí přísahala, že už budu dávat pozor v hodinách, průběžně se učit a dělat si poznámky a ona mi dala trojku. No jo, třeba jsem ji zmanipulovala! Jachachá.
Uf, ale musím říct, že to bylo to nejhorší pololetí v mém životě. Ještě nikdy mi nešlo o čtyřku. A taky jsem se pořád doma hádala. A nemohla jsem moc chodit ze školy pěšky, protože na to nebyl čas a mrzlo. A vůbec jsem měla takový depresivní stavy. Jsem ráda, že už je to za mnou :33
No, můj blog docela upadl... budu se snažit to změnit. Začnu psát povídku o fénixech a možná ji sem dám. A taky bych mohla najít nějaký lepší challenge, než to co jsem dělala doteď. A napíšu pár recenzí. Anoo, to je přesně to co udělám!
Ale teď mě prosím omluvte, jsem u babičky, víte co to znamená? Neseká se tu mé milované anime Katekyo Hitman Reborn! Takže já jdu šílet nad Shoichim (cože? Vážně jsem napsala Shoichim? Vždyť ho přece nesnáším... ale vlastně v těchto dílech ho mám ještě ráda, takže je to v pořádku. A navíc, spíše než nad Shoichim budu šílet nad jeho hlasem. Protože Toshiyuki). Takže měním plány, jdu si poslechnout nějakou Toshiyukiho písničku, u toho budu číst nějakou divnou shoujo mangu (vážně nechápu proč ji čtu. Vysvětlete mi to někdo prosím). A pak už mě čeká KHR.
Hezký zbytek dne,
RP.
(proč neexistuje nějakej normální obrázek Shoichiho? Ale tady je fakt roztomilej, to musím uznat, ikdyž tu zase nevypadá jako ten vodnář od nás ze třídy, ach jo ).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Vaše roční období?

Jaro *.* 20.3% (14)
Léto U_U 23.2% (16)
Podzim ^^" 21.7% (15)
Zima =_= 34.8% (24)

Komentáře

1 Dawn Dawn | Web | 26. ledna 2013 v 23:45 | Reagovat

Jdu ti napsat dlouhej zmatenej komentář! To jsi ráda, že? Ehm, no tak nic. Víš co? Budu u toho ignorovat, že mě momentálně nenávidíš (neptej se mě proč - prostě mi to tak připadá a taky neříkej že ne - protože jo). (Haha, už to začíná být zmatený). I když ty teď vlastně miluješ zmatenost, no ne? Takže dobře, abych přešla k tomu článku..
Já jsem teda Shoichiho vživotě neviděla, protože jsem stále u toho čtvrtýho dílu, nebo kde (i když mi možná nevěříš), ale vážně má postavu jako *jistá osoba, kterou nechci veřejně jmenovat*? Vážně? (samozřejmě žádná diskriminace, to ti musí být jasný).
A mimochodem, jsem ráda, že už to píšeš bez toho u (už mlčím).

...A pokud myslíme toho stejnýho člověka, což myslím, že jo, protože skoro nikdo jinej tam brýle nemá, o nikom jiným jsi nikdy neříkala, že vypadá jako Shoichi, skoro nikdo jinej není vodnář a nemá narozeniny 12.2..., tak ti musím říct, že je to absolutně špatné a zlé! Nemůže si obarvit vlasy na červeno! To prostě nejde, ne! :D (teď mě určitě nenávidíš ještě víc).
Žádnou barvu mu kupovat nebudete. A on si je neobarví. Tak. Hahaha. (už zase mlčím).
Jé, ty se mě ptáš co budu mít na vysvědčení? To je tak milý :33 No, ale vlastně to sama nevím..
K té čtyřce z dějepisu..myslím, že by to nebyla zase taková tragédie (aspoň teda pro mě - každopádně doufám, že ji letos mít nebudu, když už jsem se kvůli Mollové učila polovinu učebnice a pak mi stejně řekla, že se neumím vyjadřovat a dala mi dvojku :D)... A k matice se radši nebudu vyjadřovat vůbec, i když jsem za svou originální a ojedinělou známku vážně ráda.
Jo počkej, a ještě se vyjádřím k tomu, že si myslíš, že volila správně.
Nevolila! Abys věděla, teď ji nenávidím ještě víc, nebo jinak - aspoň si už dovedu představit, jakých lidí máme v zemi většinu, když to ten zmetek vyhrál :D .(I když ne, já jsem si slíbila, že se ho pokusím mít ráda, když budu na ten jeho ksicht ve škole koukat dalších pět let..) Mě by to vlastně ani moc nevadilo, že to vyhrál (ty jeho kecy mě vážně baví), jenom je mi líto Karla. Vážně, já věřila, že to vyhraje, jsem z toho smutná :(
Ale ne, ne, ne, prostě se naučím ho respektovat. Žádná diskriminace.
Ani se nenechám strhnout mojí rodinou, které se z něho chce zvracet a mýma ehm...kamarádama, co ho nemají rádi jenom proto, že volit Karla je 'cool' a co tvrdí, jaká je to ostuda státu, a tak dále... (tohle bylo hodně zmatený, že?)
No to nevadí. Doufám, že jsi to pochopila :D A navíc nehodlám tady psát o politice, o které nevím vůbec nic - ještě bych se ztrapnila :D (Ne že bych na to nebyla zvyklá)
Dál bych ti chtěla říct, že je možný, že jsi Mollovou zmanipulovala, i když o tom pochybuju, protože zmatený lidi se nedá zmanipulovat, což je na jednu stranu dobře, hahahahha.

To s tím nejhorším pololetím chápu. Já teda nemám nikdy moc dobrý pololetí, ale...no, prostě to chápu.
Hm. Ty jsi byla v pátek ve škole, že jsi teď u babičky? Nebo se ti to podařilo nějak přemluvit? -.-
A neříkala jsi, že se ti KHR seká i tady?
A tvůj manžel už není tvůj manžel? (na to už jsem se sice ptala, ale znovu mi to vrtá hlavou :D)
(Teď končím z otázkovou částí a zase přejdu ke své oblíbené části zmatených hádek mých já, který neumím pojmenovat a o kterých ani nevím, kolik jich je).
Napiš povídku o fénixech!! :D Prosím, milujeme fénixe! :D (a pak mi ji dej přečíst, samozřejmě).

Vlastně už bych šla i docela spát, i když právě piju to hnusný svinstvo, co si říká Rockstar (jak reklamotrikový název) a nedivila bych se, kdyby mi to rozpustilo vnitřnosti..
Takže už ti nakonec napíšu jen:
Nakazila ses mým "vážně"!  už to máš i v nadpisu :8,, :D
A nebudu po sobě ten komentář číst, protože se mi nechce, i když tím riskuju strašnou věc - a to, že to bude špatně. A to by byla hrozná tragédie (už vážně nevím, co říkám - za to beztak může ten sladkej modrej hnus). Vlastně si ho po sobě radši přečtu, takže bych teoreticky mohla ty předchozí řádky vymazat, ale já to neudělám, protože přesně v tom se skrývá úžasně apokalyptická osobitost mých dlouhých a zmatených komentářů..
A teď mě omluv, (jak kýčovitá fráze ze článků mého bra) - jdu si číst nějakou strašně *nemůžunajíttosprávnýslovo* povídku, o které radši ani nechceš vědět o čem je - nebo možná chceš, ale já ti to neřeknu. A vážně netuším, proč ti to vůbec píšu, protože bych ti to za normálních okolností nikdy nenapsala. (definice normálnosti). Proč si myslím, že tohle nejsou normální okolnosti?
Už jsem se zase začala ztrácet. Třeba se začínám proměňovat v nějakou modrojazykou obludu, kterou bolí žaludek - protože mě teď vážně bolí žaludek - smíření se s osudem....
...
Hm, tak jsem si to po sobě přečetla a nepochopila jsem z toho ani slovo. Třeba to ty pochopíš. A rozhodně nebudu poukazovat na tu dnešní oslavu a - jak by to udělal Filip - na to, kolik jsem tam toho vypila (samozřejmě, že jsem nic takovýho nepila, měla jsem jenom colu a hnusnej džus - přece mě znáš - ale bylo by docela na snadě teď něco takovýho říct). Mimochodem tam bylo jakýsi víno, nebo co, ale neměla jsem z něho vůbec nic - protože přece nepiju víno, proboha :D Kam jsme se to dostali? (opravdu nevím, proč jsem právě použila měkký i, ale nezdá se mi, že je to špatně). Možná tím myslím celý lidstvo.
He, lituju tě, že si to musíš číst, vlastně bych tady klidně psala ještě dlooouho a hádala se sama se sebou, ale pak bys to už tuplem těžko četla a - nevím proč používám tak divný výrazy - připomíná mi to Alice in Wonderland. Tu knížku. Škoda žes ji nečetla...Je tak skvělá! Moje druhá nejoblíbenější.. (Nechtěj, abych se dostala ke své první nejoblíbenější a vypisovala ti tady všechno, co mě momentálně mate ve spojení s ní).
Hm, ale když jsme byli (opět to měkký i) u Alice in Wonderland, tak ti musím říct, že mě jednou můj bratranec naštval, protože mi na facebooku napsal:

Alenka byla psana pod vlivem alkoholu. Je proto nutne ji tak i cist.

Já samozřejmě neříkám, že to nemusí být pravda, jenom prostě nevím, proč by to pravda být měla - ta knížka přece vůbec není divná - co všichni lidi mají? (definice divnosti). Ha, už jsme se zase dostali k otázce pití...a kdo co pil - to mi připomíná, že bych si dala čaj...
And talkin' about tea, it reminds me Alice in Wonderland again (jo, promiň, nebudu psát anglicky - beztak budu mít zase dvojku). Mohla bych ti tady do komentáře napsat Jabberwocky (aneb Svačvečer) dokonce to už umím i anglicky! I s tím divným přízvukem, z kterýho jsi tvrdila, že máš záchvat smíchu - a já jsem zjistila, že vůbec není britsko-divnej, ale jenom britskej - oooh, jak já miluju Anglii.
Ale ne, nebudu ti tady tu básničku psát. Možná jenom první sloku :DDDDDDDD
Ehm, ehm...

Twas brilling and the slithy toves
did gyre and gimble in the wabe
all mimsy were the borogoves
and mome raths outgrabe.

A ještě druhou sloku, protože je tam moje oblíbené slovo frumious :D

"Beware the Jabberwock, my son
the jaws that bite, the claws that catch
Beware the Jubjub bird, and shun
the frumious Bandersnatch!"

Tak dost. Vážně, vážně, vážně. Nemysli si o mě za tenhle komentář nic špatnýho - i když přestal dávat smysl už dávno...Smíření se s osudem, já si to vážně uvědomuju, ale i tak ho píšu dál. Asi jsem zmanipulovala sama sebe, nebo co...
No tak nic, vážně už to radši odešlu :D
A omlouvám se za těch osm milionů pomlček - který teď používám místo čárek, i místo závorek - a za těch osm milionů slov "vážně".
A teď už to po sobě vážně číst nebudu, prostě neeee. Takže jo, fajn. Jdu to odeslat.
Chtěla jsem ještě napsat článek, ale nejsem si jistá, jak by to dopadlo. Ale jo, asi ho napíšu. A dám tam nějaký 'cool' obrázky z weheartit - tolik oblíbené stránky strašně 'cool' holek. (právě teď si připomínám TTK - doufám že víš, koho myslím).
Takže. ehm.. oyasuminasai (doufám, že se to vážně píše dohromady a vůbec, že jsem to napsala správně - nedivila bych se, kdyby ne). ???

2 Dawn Dawn | Web | 26. ledna 2013 v 23:48 | Reagovat

[1]: Nastává jeden z těch vzácných okamžiků, kdy bych nechtěla sama sebe za kamarádku, abych si nemusela číst svoje dlouhý a zmatený komentáře..Lituju tě.

3 Dawn Dawn | Web | 27. ledna 2013 v 0:12 | Reagovat

Ne že by tě to evidentně zajímalo, ale ten článek asi nenapíšu, protože jsem radši šla na mobil a přes mobil nejde psát články - taky ti to přijde tak strašně zákeřný?
Je sice pravda, že by se to na mobilu jinak formátovalo a že by to pak bylo divný (definice divnosti), ale bylo by to apokalypticky a nesmírně a nehorázně (jaj - už zase ty divný výrazy) useful.
No tak nic, radši už jdu konečně číst tu povídku - o které nechceš vědět o čem je - kterou jsem chtěla číst už před dvěma hodinama a osmi minutama -________- (Potter whale). (pak ti pošlu jeden obrázek, ale musela bys mi to připomenout :D)
A i přesto, že jsem se k tomuhle tématu nechtěla za žádnou cenu dostávat, dostala jsem se.
Víš, ono je možná štěstí (pro něj), že už je můj manžel mrtvej, protože...řekněme si upřímně - kdo by chtěl být mým manželem a u toho být živej? (další Potter whale + další narážka na téma, ke kterýmu jsem se nechtěla dostat...)
A abych od toho tématu odvedla pozornost, řeknu, že vlastně - pro tvé velké nadšení - můžu psát dlouhý zmatený komentáře i z mobilu - on ten odpornej Rockstar totiž asi vážně zabral...
Takže ti můžu vyprávět o tom, jak dneska na té oslavě byl dort, kde byla nahoře na polevě dědova fotka (je trochu masochistický, že ten dort pak musel sám krájet, ale o tom teď nemluvím) (Znáš takovýty potisky na trika a hrnky, no, tak přesně taková fotka byla na tom dortu. A vypadalo to úplně jako whale. Takže děda whale. Přijde mi, že to tak aji chutnalo, ale nikdy jsem whale nejedla, takže nemůžu spolehlivě říct, jak chutná - ale určitě je trochu víc slaná.. (ještě že angličtina není němčina, to ti teda řeknu)...
Eh, já už radši jdu číst tu povídku. To s tím whale ti vysvětlím jindy :D

4 Dawn Dawn | Web | 27. ledna 2013 v 0:14 | Reagovat

Ten první komentář jsem napsala před dvacetisedmi minutama! Jo, taky už si těch čísel všímám - ale z tohohle zrovna dvakrát nadšená nejsem....a ty taky ne.

5 Dawn Dawn | Web | 27. ledna 2013 v 0:33 | Reagovat

[1]:  Ještě takové malé doplnění - pokud by to s tím slibem, že budu respektovat Zemču, dopadlo jako se slibem, že nikdy nezačnu mít ráda One Direction, jsem celkem v háji....
Znovu a znovu se za to první porušení stydím. One Direction? Like seriously?

[3]:  + další malé doplnění - tamto whale vlastně nebyla Potter, ale jenom whale - to abych to uvedla na pravou míru.

A omlouvám se ti za tolik komentářů, který by klidně mohli být od zajímavějších lidí, než jsem já, leč nejsou. (Vážně jsem právě řekla leč?)
Tak...teď už jdu vážně číst tu povídku :D

6 Dawn Dawn | Web | 27. ledna 2013 v 0:56 | Reagovat

Tak musím říct, že ta povídka byla vážně....neumímnajítsprávnýslovo.
Jsem teď, myslímže, mrtvá.
Ale ne, stále nechceš vědět, o čem byla a nehodlám ti to říct :D
Btw, docela by mě zajímalo, proč ti to všechno píšu na blog, že bych si ho pletla se Skypem?
I když ne, na Skypu píšu přece jinak..

Původně jsem se chtěla dostat k osmi komentářům, ale nakonec asi nechci..spokojím se s šesti, protože dvojku najdeš kdekoliv, kdežto nulu ne... Nula je unikátně ojedinělá a nemusela bych ji sehnat, abych z ní a osmičky mohla udělat osmičku. Chápeš, jak to myslím.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama