Day 08: Tvoje anime láska.

1. listopadu 2012 v 22:33 | Rena
Asi nejjednodušší otázka ze všech dní. (nějak začínám ztrácet smysl celýho Challenge... ale pozdě bycha honiti)
Za svůj život jsem vystřídala spoustu anime lásek. Od Xellose, přes Roye a Itachiho až do Hidana, Deidari či Izayi. Ale moje nevětší anime láska je jenom jedna.
Mukuro Rokudo.

Má láska k němu začala asi na letošním Animefestu. Tehdy jsem tam s ním uviděla peněženku. Nikdy dřív jsem o KHR moc neslyšela, dokonce jsem ani nevěděla, jak se jmenuje a ani, že z KHR je... ale prostě jsem si ji koupila. Zaujalo mě totiž to červené oko. Ten večer jsme se s Lillit začaly na KHR dívat. Popravdě jsem KHR zezačátku považovala za průměrné anime a moc jsem to neprožívala. Ale o pár týdnů pozěji jsem mu dala šanci. A 20. díl. Díl, ve kterém se poprvé objeví Mukuro (pokud tedy nepočítám úplný konec 19. dílu) znám nazpaměť. Okamžitě jsem se do něj zamilovala. Jeho nádherný hlas, vystupování, minulost, vzhled... Od té doby jsem posedlá číslem 69. Mé nejoblíbenější ovoce je ananas. A směju se zásadně kufufufu.
Na zdi mi visí dva plakáty s Mukurem a jeho peněženky si teď hrozně vážím.
A abych vám dokázala, že má nádherný hlas (díky úžasnému člověku jménem Iida Toshinobu), dám vám sem pár jeho písniček:Tak to by na ukázku myslím stačilo. A teď obrázky. V počítači s ním mám přes 250 obrázků a často je hypnotizuju. (to že si občas povídám s jeho plakátem sem raději psát nebudu).
Tak vám jich sem pár taky dám.(tenhle obrázek jsem měla dlouho na tapetě *.*)

Chudáček můj Mukuro. To jsem vám vlastně neřekla. Mafie na něm v dětství dělala příšerné pokusy. Proto má vlastně jedno oko takové... proto tak nenávidí mafii. Ale netrápili ho jen jako dítě, on je velkou část anime ve vězení. Ikdyž skoro nic neudělal. A ikdyž o sobě prohlašuje, že není zrovna hodný člověk, spousta lidem zachránil život a zůstal ve vězení, aby jeho "kamarádi" mohli utéct. To je... hrozně smutné.

(Mukuro s černou kočičkou. Dokonalý obrázek. *.*)
A to jsem vám ještě neřekla, jak miluju mlhu. A jak si v matice vyznačuju srdíčkem každou 69. Prostě si myslím, že není člověka, který by Mukura tak miloval, jako já. Takže pokuď se vám teď zalíbil a brousíte si na něj zuby/ruce/srdce/pilu/cokoliv, máte smůlu. Nerada o někom říkám, že je jenom můj, protože rozhodně nejsem majetnická. U Mukura to ale platí. Je jenom můj. A v únoru budeme mít svatbu :33
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dawn Dawn | Web | 5. listopadu 2012 v 22:38 | Reagovat

Heee,ani trochu nebudu zmiňovat, že jsi si ještě před měsícem nebyla jistá, kdo je vlastně tvůj manžel, muhehehe (ne, vůbec nerýpám). A už to říkám asi pomilionté, ale až ze mě bude otaku, tak se na to podívám :3 Ty písničky jsou bezva, mám je v mobilu, víš... Stejně jak ty máš v mobilu písničku mého manžela :8,, ♥ ňuňu.. No, tak dost.  Ten poslední obrázek je strašně strašně úžasnej! :3
A ten poslední odstaveček...
1. No comment
2. Neříkala jsi, že máte podváděcí dohodu? To znamená, že pak není jenom tvůj -_-
PS: Mohla by ses už třeba vrátit. Já to říkala, že tam budeš schválně 8 hodin. :-|
PS2: Tenhle komentář zase tak bezva není, protože se mi nechce přemýšlet, ale doufám, že je aspoň trochu apokalyptický :3

2 Rena Rokudo Rena Rokudo | E-mail | Web | 5. listopadu 2012 v 22:51 | Reagovat

[1]: Jo to je :3 Ale naše podváděcí dohoda je zamotaná. Jelikož ho podvádí jenom Rena. Minto a RP by v životě nenapadlo něco takovýho udělat. A Rena je tu ta zlá. A Mukuro není Hibariho. Hibari je oficiálně mojí sestry. (Ale já to neuznávám). Prostě Mukuro nemůže být Hibariho, když je Hibari uke, chápeš? No už to začíná být zmatený. A jelikož je Rena jenom jedna moje polovina (Minto a RP mají každá jen třetinu) tak vlastně... chápeš. No asi ne, ale to je jedno. Ať už o komkoli prohlásím, že ho miluju a jak je dokonalý (Byaku, Izaya, Liam...), tak to většinou říká Rena. Ale i ona sama ví, že má Mukura nejraději. Prostě Mukuro. Ňuu. Je jenom jeden. A jenom můj. (kufufufu.)

3 Luka-Rukia Luka-Rukia | E-mail | Web | 16. listopadu 2012 v 17:39 | Reagovat

[2]: ne Hibari je seme zapomělas, že jsem snědla sama tu velkou cukrovou vatu? :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama