Říjen 2012

Zamyšlený/á

26. října 2012 v 17:21 | Rena |  moje výtvory
Původně to měl být Kurda Smolt, moje nejoblíbenější postava z Darren ságy a myslím, že i nejoblíbenější postava z knih vůbec. Mám Kurdu ráda, je to takový chudáček a po jeho smrti jsem se rozhodla, že ty knihy přestanu číst. Ale to je teď jedno. Kreslila jsem ho ve středu ve škole (hlavně v dějepise a v němčině :D)
No, půlka třídy mi na to řekla, že to vypadá jak holka, takže proto ten nadpis. Ale pro mě je to Kurda :3


Je focený tabletem a ještě za tmy, takže se omlouvám za kvalitu. Na kritiku jsem připravena :3

Day 07: Neoblíbená postava.

19. října 2012 v 15:52 | Rena
Tak jako prvního musím zmínit Sasukeho.
Zabil mi Itachiho a Deidaru, mé dvě nejoblíbenější postavy z celého anime. Chová se hrozně povýšeně a sobecky, zaslepený pomstou... Může si být krásný jak chce, ale já bych ho nejradši viděla mrtvého. (kdyby mi bylo řečeno, že na konci anime umře, začnu se zase na Naruta dívat :D). Ale musím uznat, že má nádherný hlas.
No a druhou postavou, kterou opravdu nenávidím, je Chrome.
Všichni ji pořád s někým párují, údajně kvůli její roztomilosti. Prosím vás lidi, CO je na ní tak roztomilého? NIC! Snaží se svým vzhledem napodobit Mukura a jestli si myslí, že jí kvůli tomu začne mít rád, tak se šeredně mýlí. A daší bod, nenávidím, když ji někdo páruje s Mukurem. Protože Mukuro je můj a né žádný 13-letý holčičky, co je ošklivější než... než... vlastně každý.

No a pak taky nesnáším většinu kladných hrdinů, co žijí jen pro dobro a spravedlnost, mouše neublíží, ale umučit krásného záporáka jim vůbec nevadí. Většinou jsou oškliví, hyperaktivní, hloupí, slabí a nezkušení. A vždycky je na blízko někdo nebo něco, co je zachrání. A těchle postav je jashinužel v anime nekonečně mnoho.

Day 06: Neoblíbené anime

12. října 2012 v 16:41 | Rena
Nad neoblíbeným anime jsem moc dlouho přemýšlet nemusela, okamžitě mě napadlo Bleach. A proč?
Ze začátku jsem ho milovala. Úžasný a vtipný příběh, postavy trochu ošklivější, ale povahou mě zaujaly. Poprava Rukii *.* Ale ne, Rukia mi vžycky byla sympatická, ale její poprava mě fascinovala, škoda, že se neuskutečnila :D Jenže potom příběh začal hodně upadat. Na řadu přišly hnusný, dlouhý a nudný fillery, postavy a záporáci byly čím dál ošklivější a ty tři postavy co jsem si oblíbila stejně hned umřeli. Už jsem neměla důvod, dívat se dál a tak jsem po 167 dílech skončila. Pochybuju, že s k tomuto anime někdy vrátím, ale to stejný jsem si před pár lety říkala u Naruta a pak se stal pravý opak.
Bleach má docela krásný openingy a edningy. Některá OST jsou úžasná. Ichimaru :33
Ale to je tak všechno, jinak bych tohle anime rozhodně nedoporučovala. Nejdřív vás nadchne a pak se u něj unudíte k smrti.

(Omlouvám se všem fanouškům Bleach, vím, že je to dost populární anime, ale můj názor je můj názor. Děkuji :D)

Day 05: Oblíbené anime

5. října 2012 v 19:44 | Rena
Docela dllouho jsem nad tím přemýšlela, nakonec jsem si vybrala Fullmetal Panic Fumoffu.
Je to druhá řada k Fullmetal Panic a musím říct, že se mi líbila o hodně víc. Hlavně kvůli tomu neuvěřitelnému humoru.Většinou se totiž dívám jen na smutné, temné či depresivní anime a pak se z nich i týden nemohu vzpamatovat. Když jsem byla smutná po dokoukání Air, tak jsem se na FMP fumoffu dívala celý týden znovu a znovu, abych se vzpamatovala. To stejný se stalo, když jsem shlédla Ao no Exorcist. Prostě jsem tohle anime viděla minimálně 10x a mám ho hrozně ráda. Vím, že mě nikdy neomrzí. Zvlášť se mi líbí ve druhém díle část s domácím úkolem, z toho jsem nemohla :D Nebo jak Sousuke vytrénoval z obyčejných lidí "vojáky". On je prostě úžasná postava a kdykoli uvidím ten jeho přísný výraz, tak už se směju :D. A Kaname se k němu neuvěřitelně hodí.
A to jsem vám ani neřekla o krásném a uklidňujícím openingu a edningu.
Pokuď se chcete zasmát, nebo se dostat z deprese, určitě vám FMP fumoffu doporučuji, ikdyž jste třeba neviděli tu první řadu, dá se to okamžitě pochopit.
A víte co? Už se těším, až budu mít depresi z KHR a budu se zase uklidňovat jedním z mých nejoblíbenějších anime. Fullmetal Panic fumoffu.
http://2.bp.blogspot.com/-drgxoUN-42Q/TefBn44n2jI/AAAAAAAAAOY/zE2qiuWlDgA/s1600/full-metal-panic-fumoffu-976477l.jpg

Tak jak se asi daří Evil of Hope...

3. října 2012 v 16:53 | Rena |  můj deníček

"Jsi naštvaná?"
"Jo."
"Na ni?" (profesorku)
"Ne."
"A na koho?"
"Na mě."
"Na sebe?"
"Jo."
"Tak se pomstíme?
"Jo."
"A jak?"
"Zabij mě."
Takhle to dneska dopadlo, když jsem dostala první pětku v tomto roce a kamarádka se mě snažila uklidnit. Ehm, moc se jí to nepovedlo. Ale ne, nemůžu za to jenom já. Asi pět lidí dostalo trojku, zbytek třídy mělo pětku. Ano, čtete dobře, žádné jedničky, dvojky nebo čtyřky, jen pět trojek a pětky. Takže chyba určitě není jenom na mé straně. Ale mám to v matice ale hezké známky, co? 3, 1, 5. Haha.
"Na ten test se naučte jenom to, co nutně potřebujete. Takže všechno."
Nějak té fyzice nerozumím. Ale baví mě chemie. Zeměpisář nám dneska četl ty úžasný odpovědi, co někteří z naší třídy psali do testu.
"Zavislá území jsou území obklopená vodou."
"Československo se stalo suveréním státem, když zahnalo Němce do svého území."
"Suveréní státy jsou spravedlivé a je jich šest."
Jsme to ale chytrá třída, co? No jo, gymnazisti...
Jinak se toho za ten měsíc co chodíme do školy moc nestalo.
A můj notebook se zbláznil. Pořád se mi seká a vždycky zrovna v tu nejméně vhodnou chvíli. Nejsmutnější je, že se mi zasekává i KHR a SAO, takže kdo ví, kdy se dozvím, jak to dopadne s Mukurem... (Reno, nedělej, že to ještě nevíš...)
Mimochodem, kamarádka si čte yaoi povídky, říká, jak je to roztomilý a všechno, ale když ji nazvu yaoistkou, málem mě umlátí k smrti. Ano, logika, prej je to hrozná urážka. Někdy z ní opravdu nemůžu. Zvlášť, když na mě dneska celou volnou hodinu řvala tu... tu strašnou kombinaci čísel. 69... ehm...chm...rgghhh...96. Ona KHR vůbec neviděla, ale obě postavy zná a ví, že tímto mě nejvíc naštve. A já se dám tak snadno vyprovokovat, to je hrozný :D
No nic, ráda bych tu ještě psala o tom, jak jsme se dívali na film, jak jsem kreslila strom a taky, že o mě dneska jeden kluk řekl, že jsem děsně nechápavej člověk. No, možná má pravdu v tom, že nejsem moc chytrá (a narozdíl od jiných idiotů to o sobe vím), ale myslím, že lidi, co jsou v nepříjemné situaci a s něčím se mi svěří... tyto lidi já pochopit dokážu. V tomto se mýlí. Naštval mě. Ale už musím jít, čeká na mě úkol do češtiny. Nesnáším úkoly na A4.
Tak se mějte hezky :3
RP.